הקשר בין מגיפת הקורונה להתחדשות עירונית?

  • בית
  • >>
  • הקשר בין מגיפת הקורונה להתחדשות עירונית?

מגיפת הקורונה היכתה את כולנו בתדהמה רבה. אף אחד בעולם לא ציפה למגיפה בסדר גודל כזה,

לא אדון ג'ו מוושינגטון ולא גברת כהן מחדרה.

אירוע כזה שם אותנו לרגע אחד (או אפילו לכמה חודשים) בפרופורציה זהירה על חיינו בגלובוס. המאה ה-21 על שלל יכולתיה הטכנולוגיות לא מצליחות להבין ולהסביר את מורכבות הנגיף ולרגע נראה כי איתני הטבע גדולים מאיתנו, חזקים, עוצמתיים במידה הרסנית למדי.

נדמה כי לפעמים לאנושות כולה יש זיכרון קצר טווח באירועים מעין אלו ואין היא נערכת בהתאם לאירועים הרסניים שעפ"י נתונים סטטיסטיים אמורים להתרחש ולהגיע כל כמה שנים או עשרות שנים. אומנם, ארועים כאלה אינם קורים כל יום אך די למגיפה אחת פעם בדור כדי לזרוע הרס רב וכידוע זו לא הייתה המגיפה היחידה שהכתה ביובל האחרון כך שאין מדובר באירוע ראשוני ובתולי.

קידום פרויקט פינוי בינוי – הערכות לארוע המשמעותי הבא

מגפת הקורונה מחזקת בנו את הצורך להיערך לאירועים בלתי צפויים אשר איתני הטבע יכולים לזמן לנו.

כידוע, תכנית ופינוי בינוי על כלל מרכיביה נועדה למנוע תרחיש קיצון ואפשרי של רעידת אדמה בישראל. תכנית שנכתבה על מנת למנוע אירוע קיצון.

נדמה כי לפעמים שכחנו את מטרותיה העיקריות של התכנית על כן, מגפה זו מספקת לנו תזכורת לחשיבות חיינו, ביטחוננו וכי לא ניתן לחזות את עתידנו מראש ויש להיערך אליו בהתאם עם כל הכלים העומדים לרשותנו.

בתקופה זו, רובנו נמצאים בסגר\בידוד וזה הזמן לקדם את הפרויקט החשוב ביותר להצלת עתידנו, הן עתידנו הכלכלי והן עתידנו הביטחוני.

  • אם אתם נמצאים בתחילת הדרך ומעוניינים לבחון אפשרות של ביצוע פרויקט תמ"א 38 או פינוי בינוי במסגרת חיזוק ותוספת או הריסה ובנייה, נשמח לסייע ולבחון את התכנות הפרויקט הן מבחינה כלכלית והן מבחינת תכנונית ללא עלות.
  • אם אתם בשלב מתקדם יותר וטרם בחרתם מפקח בנייה, גורם זה הינו אחד מאבני הדרך החשובים להצלחת הפרויקט ולקידומו כנדרש, אנו בחברת אפיקים הנדסה מפקחים על מעל מאה פרויקטים עבור בעלי דירות ונשמח לסייע בעניין.
  • אנו מזמינים אתכם לשיחת ZOOM ללא עלות על מנת להתייעץ עם המומחים שלנו על כלל מרכיבי הפרויקט בכל השלבים השונים. שיחתנו תתרום לכם ערך רב בהתנהלות מול הגורמים המקצועיים השונים.
לקריאה נוספת: פינוי בינוי – כך תהפכו את הבניין שלכם לאטרקטיבי
שתף/י את המאמר
Facebook
WhatsApp
Twitter
Email

הירשמו לקבלת עדכונים

לא ניתן היה לשמור את המנוי שלך. בבקשה נסה שוב.
נרשמת בהצלחה

מאמרים נוספים

מתחם פינוי בינוי - מתחמים מורכזים לפינוי בינוי

טבלת מתחמי פינוי בינוי מוכרזים

ריכזנו עבורכם טבלת מתחמי פינוי בינוי מאושרים - תוכלו למצוא את מועד ההכרזה על המתחם פינוי בינוי או עיבוי בינוי, ההכרזה על מתחם פינוי בינוי מבוצעת ע"י הועדה בין משרדית להתחדשות עירונית.
רישוי זמין וחתימה על גרמושקה לבקשה להיתר

לא עוד חתימה על גרמושקה

כחלק מהליך התייעלות מנהל התכנון והנגשת הליכי הרישוי באופן מקוון מעתה אין צורך בחתימת בעלי הקרקע על גבי הגרמושקה (תכנית מפורטת להגשה להיתר). להורדת טופס מקוון לאישור התכניות.

צור איתנו קשר

משרד

משרד מגדל טויוטה, קומה 23

יגאל אלון 85 תל אביב

כתבו לנו ונהיה בקשר בהקדם האפשרי

נגן וידאו