חברת אפיקים 38 מלווה דיירים בעשרות פרויקטים מסוג התחדשות עירונית. החברה, בעלת ניסיון מצטבר של עשרות שנים, מאגדת בתוכה אנשי מקצוע מתחום התכנון, הבניה והפיננסים, ובכך מספקת מענה איכותי וייחודי עבור בעלי דירות המבינים את חשיבות הפיקוח והליווי המקצועי בפרויקטים מסוג תמ"א 38 ופינוי בינוי.

דואגים שתקבלו יותר

היכרות רבת שנים בתחום התכנון והבניה, יחד עם ניסיון בליווי ופיקוח בניה מטעם בעלי דירות, מאפשרים לנו לנתח את צרכי הפרויקט ודרישות בעלי הדירות, לספק בקרה וייעוץ בכל שלב ושלב ולהתוות את הדרך הנכונה להשגת התמורה המקסימאלית, מבלי להתפשר על איכות הביצוע.

מעבר לפיקוח הנדסי בתחום התמ"א 38 ופינוי בינוי, לרשותנו אנשי מקצוע מומחים בתחום התכנון ובקרת רישוי המאפשרים לנו להיות מעורבים ולהשפיע החל משלב תכנון הפרויקט, דרך שליטה בלוחות זמנים לקבלת היתר ועדכון בעלי הזכויות בצורה אובייקטיבית.

בנוסף, מעבר לאספקט התכנון והביצוע, אנו חושפים את הדיירים לתחום האפור ביותר כיום בשוק – בדיקות איתנות פיננסית של יזמים – למידת הפרויקט בפאן הכלכלי, יצירת דו"ח 0 החשוף לעיני בעלי הזכויות מאפשר לנו לספק בקרה וליווי 360 למימוש מוצלח של הפרויקט שלכם.

תפקיד המרכז להתחדשות עירונית

המרכז להתחדשות עירונית פועל למען הדיירים כדי לשרת את האינטרס הבלעדי של בעלי הזכויות, ליצור פרויקט מתוזמן ובטוח ולהפיק ערך רב יותר עבורם, לבקר אחר תהליכי התכנון, הרישוי והביצוע – ולדאוג שתקבלו את שהובטח לכם.

רואה חשבון גנדי גורביץ

גנדי גורביץ'

כלכלן ורואה חשבון (CPA Isr), בוגר תואר שני במנהל עסקים,  Executive MBA למנהלים בכירים של אוניברסיטת ת"א. מנכ"ל לשעבר של חברת הנדל"ן הציבורית "אלמוגים".

בעל ניסיון של למעלה מ-25 שנים בניהול פיננסי מגוון עם התמקדות בענף הבנייה ויזמות נדל”ן, לרבות עבודה מול בנקים ושוק ההון, הנפקה של חברות נדל"ן ועבודה מול גופים מוסדיים. בשנים האחרונות התמחה בניתוח כלכלי של פרויקטים מסוג תמ"א ופינוי בינוי, וכן ניתוח פיננסי של יזמי נדל"ן.

אלברט יעקבי

מהנדס ביצוע, בעל 25 שנות ניסיון בפיקוח בניה בפרויקטים רחבי היקף. במהלך שנות עבודתו פיקח אלברט על פרויקטים בתחום המגורים, התעשיה והציבור. בין יתר עבודותיו ניתן למצוא פיקוח צמוד על בניין "כלל ביטוח", תחנת רכבת השלום, בניין משרדים של בנק דיסקונט, בתי ספר, גני ילדים, ומגדלי מגורים בהיקפים של מאות מליוני שקלים. בשנים האחרונות התמחה אלברט בפיקוח בפרויקטים של תמ"א 38.

אבי מלמד

הנדסאי בניין בוגר הטכניון, קבלן רשום (ג-1), בעל ניסיון של למעלה מ-30 שנה, ואלפי יח"ד בניהול ופיקוח פרויקטים הנדסיים, במהלכן ניהל ופיקח עבור חברות בנייה מובילות, גורמים מוניציפאליים ויזמים פרטיים, החל משלב התכנון, עבודות העפר, התשתיות, בניית השלד, עבודות הגמר ועד מסירת מפתח.

טל בן עזרא

הנדסאי בניין, שנקר הנדסה ועיצוב תל אביב. מעצב בוגר מכון אבני לאדריכלות ועיצוב פנים. מומחה באנליזה תכנונית של פרויקטים מסוג תמ"א 38 ופינוי בינוי תוך היכרות עם ועדות התכנון והתכניות החלות. תהליכי רישוי ותיאום תכנון. מפקח ומנהל פרויקטים בביצוע מאז 2010.

מוטי בן ששון

מוטי בן ששון

בוגר ניהול פרויקטים של הטכניון. קצין במיל'. ממייסדי חברת הנדל"ן האמריקאית Faropoint, אשר רוכשת ומנהלת פרויקטים בתחום המגורים והמסחר ומחזיקה כיום כמליארד ש"ח בנכסים מגוונים.
בשנים האחרונות ליווה מוטי מספר חברות נדל"ן, תוך מתן ייעוץ אסטרטגי והצגת צמיחה וגידול מואץ. וכן רכש ידע רב בתחום ניהול ופיקוח פרויקטים למגורים.

כיום מלווה מוטי פרויקטים רבים להצלחה תוך ניהול אינטגרטיבי של תהליכי הביצוע השונים.

.

שי הרפז

הנדסאי בניין בוגר הטכניון בחיפה בעל נסיון של מעל 30 שנה בניהול וביצוע פרויקטים במגורים, עבור חברות ממשתלתיו ופרטיות.
בשנים האחרונות התמחה בפיקוח בפרויקטים של תמ"א 38 והתחדשות עירונית, ביניהם פרויקטים רחבי היקף.
שנים של ביצוע ביניהם הפרויקט הראשון בארץ בתמ"א 38 הביאו לשי ניסיון פרקטי בפיקוח ובקרת ביצוע.

יוסי אגסי שמאי מקרקעין

יוסי אגסי

בעלים ומנהל משרד השמאות "אגסי כלכלה ושמאות מקרקעין" העוסק במגוון רחב של תחומי שמאות מקרקעין: הערכת שווי שוק של נכסים ופרויקטים המיועדים לבניה, ניתוחים שמאיים לפרויקטים במסגרת תמ"א 38 ועוד.

בין לקוחות המשרד ניתן למצוא בתי משפט מחוזיים באזור המרכז, החטיבות העסקיות של בנק הפועלים ובנק לאומי, חטיבות המשכנתאות של בנק מזרחי טפחות, הבנק הבינלאומי וכן, חברות ציבוריות גדולות.

נועם מאיר נחמני

בוגר תואר ראשון דו חוגי בקיימות וממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה. רס״ן במיל׳, מנהל הרכישה לשעבר בחטיבת התשתיות של חברת Better Place. בעל ניסיון רב בתחום הנדל״ן בכלל ותמ״א 38 בפרט, מנהל תכנית ליזמות ירוקה במרכז הבינתחומי. מומחה בניה ירוקה ומוסמך מלווה ירוק של מכון התקנים.

נועם מאיר נחמני