המרכז להתחדשות עירונית גאה ללוות עשרות ועדי בתים מכל רחבי הארץ בפרויקטים של תמ"א 38 – אם הנכם דיירים בבניין המיועד לביצוע פרויקט תמ"א38 וברצונכם להפיק את המקסימום מבניין מגוריכם, השירות הזה הוא בשבילכם!

המפגש בין ועדי בתים ליזמים/קבלנים מותיר לא פעם את הדיירים הקיימים עם ספקות גדולים לקיום מוצלח של הפרויקט.

לעתים קרובות אנו נתקלים בנציגות דיירים המתקשה לקבל החלטה בדבר טיב היזם – כיצד לפרש את הצעת היזם? האם ישנה התכנות אדריכלית לקיום הצעת היזם? איזה אנשי מקצוע עלינו למנות וכיצד נוכל לדעת שהם מייצגים את האינטרסים שלנו כיאות?

לפי התאחדות הקבלנים, ל-80% מנותני השירותים בתחום התמ"א 38 אין את המיומנויות הנדרשות לפרויקטים מורכבים מסוג תמא 38, ומכאן אנו עדים למספר חסר תקדים של "תביעות בדק" ו"תביעות ביצוע" בתחום זה.

כל אלו ועוד ממחישים את הצורך בשילוב גורם מקצועי לצד הדיירים אשר מאפשר עבודה סינרגטית בין בעלי המקצוע מטעמו הפועלים כולם למען הדיירים. אנשי המקצוע של מרכז ההתחדשות העירונית מהמובילים בתחומם. בין היתר תוכלו למצוא אצלנו: מהנדס בניין, אדריכל, רו"ח, כלכלן בכיר, שמאי, מפקח בניה, יועצי בניה ירוקה ועוד. כולם יעבדו למענכם החל משלב הבדיקות המקדימות ועד לתום תקופת הבדק ורישום הבית המשותף. שירות ליווי הדיירים של המרכז ללא כל עלות מצד הדיירים.

ביצוע מוצלח של פרויקט תמ"א 38 מתחיל כאן:

לתשומת ליבך, כוכבית * מסמנת שדה חובה.