מחשבון משכנתא – אקסל

  • בית
  • >>
  • מחשבון משכנתא – אקסל

מחשבון משכנתא אקסל הוא כלי לחישוב תשלום חודשי על פני כל תקופת המשכנתא.

המחשבון נדרש לכל אחד שמתכנן לקחת משכנתא או להחליף משכנתא קיימת. ניתן להשתמש בו בבניית תכנית פיננסית ללקיחת משכנתא או החלפת הקיימת. שימוש נוסף הנו בדיקת חשבונות של בנק למשכנתאות.

פונקציונאליות מחשבון המשכנתה של אפיקים 38

ברחבי האינטרנט תוכלו למצוא אין ספור כלים העושים חישוב משכנתא און ליין, כולל לוחות סילוקין, השוואות תזרים, ואפילו תמהילים אלטרנטיביים. מחשבון האקסל שלנו הנו כלי אישי אשר ניתן להורדה ומאפשר שימוש נוח ופשוט, ישירות משולחן העבודה שלכם. כמו כן, המחשבון קיים בשתי תצורות: תשלומים שווים (לוח שפיצר) וקרן שווה.

להלן מספר הגדרות לחישוב המשכנתא

  • לוח סילוקין – טבלה מתארת לסדרת תשלומים את מרכיב הקרן (החזר חלק מההלוואה שנלקחה) ומרכיב הריבית (שנצברה על הקרן) בכל תשלום.
  • לוח סילוקין תשלומים שווים – בטבלת סילוקין שפיצר, בכל תקופה מוחזר תשלום קבוע, כאשר הפער בין סך הריבית שנצברה עד מועד התשלום לסך התשלום התקופתי, מזוכה מיתרת הקרן.
  • לוח סילוקין קרן שווה – בכל תקופה מוחזר סכום קבוע מיתרת הקרן בתוספת לריבית שנצברה.

המחשבון לא מחשב עלויות שוטפות (כמו ביטוח נכס, ביטוח חיים) ולא מחשב הצמדה צפויה או שינויים צפויים בבסיס המשכנתה (ריבית פריים וכו').

הפלט מתקבל ע"י לחיצה על "חשב", ולאחר מכן ניתן לבחון את התוצאות ולגזור נתונים כאוות נפשכם.

לקבלת המחשבון ישירות לתיבת המייל שלכם:

חשיבותו של ייעוץ פרטני

המחשבון מהווה כלי בסיסי המסייע לבצע חישובים. בבניית תכנית פיננסית למשכנתא ישנו מקום רב לשיקול דעת וידע מקצועי בתחום – לכן, במידה ואינכם אנשי מקצוע, אנו ממליצים מאוד על התייעצות עם גורם מקצועי אשר ביכולתו לחסוך לכם סכום כסף נכבד ולבנות תמהיל מותאם לצרכיכם.

לקריאה נוספת – דוח אפס ונושאים ייחודיים בתמ"א 38

אין להעתיק ו/או לשכפל ו/או להפיץ בכל דרך שהי. כל שימוש מלבד שימוש אישי, יעשה באישור בכתב ע"י אפיקים 38 וכפוף לתקנון האתר.

אין באמור כדי להוות חוות דעת או ייעוץ. האמור לעיל מכיל מידע כללי בלבד וניתן כשירות לאזרח. אין האמור מהווה תחליף לקבלת חוות דעת מקצועית, שכן, יש לבחון כל מקרה לגופו.

שתף/י את המאמר
Facebook
WhatsApp
Twitter
Email

הירשמו לקבלת עדכונים

לא ניתן היה לשמור את המנוי שלך. בבקשה נסה שוב.
נרשמת בהצלחה

מאמרים נוספים

מתחם פינוי בינוי - מתחמים מורכזים לפינוי בינוי

טבלת מתחמי פינוי בינוי מוכרזים

ריכזנו עבורכם טבלת מתחמי פינוי בינוי מאושרים - תוכלו למצוא את מועד ההכרזה על המתחם פינוי בינוי או עיבוי בינוי, ההכרזה על מתחם פינוי בינוי מבוצעת ע"י הועדה בין משרדית להתחדשות עירונית.
רישוי זמין וחתימה על גרמושקה לבקשה להיתר

לא עוד חתימה על גרמושקה

כחלק מהליך התייעלות מנהל התכנון והנגשת הליכי הרישוי באופן מקוון מעתה אין צורך בחתימת בעלי הקרקע על גבי הגרמושקה (תכנית מפורטת להגשה להיתר). להורדת טופס מקוון לאישור התכניות.

צור איתנו קשר

משרד

משרד מגדל טויוטה, קומה 23

יגאל אלון 85 תל אביב

כתבו לנו ונהיה בקשר בהקדם האפשרי

נגן וידאו